Psycholog a terapeut v Brně

Vystudoval jsem jednooborovou psychologii na FF MU a následně absolvoval akreditovaný psychoterapeutický výcvik v Hypnotické a nehypnotické komunikační strategické psychoterapii.

O mně

Od roku 2009 pracuji jako terapeut v Terapeutické komunitě Sejřek a také jako soukromý psycholog a psychoterapeut v Brně. Mojí specializací je individuální psychoterapie pro dospělé, dospívající a párová terapie.

V praxi vycházím ze systemického přístupu k psychoterapii a psychologickému poradenství, který mi umožňuje nahlížet na Vaše problémy v širším sociálně-psychologickém rámci. Dokážu Vám zprostředkovat nový pohled do určitých částí Vašeho života a následně s Vámi připravit půdu pro případné změny.

Systemický přístup patří mezi směry moderní psychologie a je v něm kladem důraz především na užitečnost a řešení dané situace. Úleva je spojena s pozorovatelnými změnami v životě. Jako terapeut mohu být dobrým průvodcem, který Vás provádí úskalími Vašeho života a pomáhá Vám vyrovnat se s opakujícími problematickými situacemi novým způsobem.

Individuální terapie v Brně

Poskytnu Vám: